نرم افزار و اینترنت

اپلیکیشن Switch to Android گوگل حالا با هر گوشی اندروید 12 کار می کند

گوگل انتقال داده های خود را از آیفون قدیمی برای کاربران جدید اندروید آسان تر می کند. از امروز، اپلیکیشن Switch to Android این شرکت در iOS با همه دستگاه‌های اندروید 12 کار خواهد کرد. این نرم‌افزار که قبلاً فقط با تلفن‌های پیکسل سازگار بود.

هنگامی که گوشی جدید خود را دارید، آن را به گوشی قدیمی اپل خود وصل کنید. بهترین گزینه برای شما کابل لایتنینگ به USB-C است، اما می‌توانید این دو دستگاه را از طریق WiFi به هم متصل کنید. پس از اتصال آنها، داده هایی را که می خواهید منتقل شوند انتخاب کنید. گزینه‌های شما شامل اپلیکیشن ها، مخاطبین، عکس‌ها، ویدیوها، موسیقی و پیام‌ها است. در آن مرحله، نرم افزار بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت.

زمان دسترسی گسترده‌تر به Switch to Android تا حدی جالب است زیرا واتس‌اپ اخیراً این کار را برای کاربران جدید iOS آسان‌تر کرده است تا تاریخچه چت خود را از یک گوشی اندرویدی قدیمی منتقل کنند. بدیهی است که اگر قبل از اعلام امروز به اندروید تغییر دهید، برنامه گوگل کمکی نمی کند، اما اگر دردسر انتقال داده هایتان چیزی است که قبلاً شما را عقب نگه می داشت، اکنون یک دلیل کمتر برای صبر دارید.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا