نرم افزار و اینترنت

ChatGPT راه خود را به سایدبار مرورگر اپرا باز می کند

استفاده از هوش مصنوعی روز به روز در حال افزایش است. این فناوری که ابتدا به عنوان دستیارهای صوتی ساده وارد زندگی ما شد، اکنون به عنوان ربات های گفتگو ظاهر می شود که به ما در هر جنبه ای از تجارت کمک می کند. شرکت های بزرگ فناوری که می خواهند از این روند استفاده کنند، قبلاً اقدام کرده اند.

مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی در توسعه ChatGPT کرد و آن را در محصولات خود ادغام کرد، در حالی که گوگل شروع به استفاده از چت بات خود، Bard کرد. اکنون اپرا در حال ساخت ChatGPT در نوار کناری خود است. اپرا بدون شک یکی از کاربردی ترین مرورگرهای جهان است. این شامل بسیاری از ابزارهای مختلف است و شرکت تقریباً هر روز یک ابزار جدید اضافه می کند.

آخرین مورد اضافه شده ChatGPT، چت ربات محبوب هوش مصنوعی در زمان های اخیر است. اپرا در حال اضافه کردن یک ابزار مبتنی بر ChatGPT به سایدبار خود است که خلاصه‌ای از صفحات وب و مقالات را تولید می‌کند. این ویژگی که “Shorten” نام دارد، بخشی از برنامه های گسترده تر این شرکت برای ادغام ابزارهای هوش مصنوعی در مرورگر خود است، مشابه آنچه مایکروسافت با اج انجام می دهد.

طبق ویدیوی منتشر شده توسط اپرا، استفاده از ChatGPT بسیار آسان است. می‌توانید با انتخاب دکمه Shorten در سمت راست نوار آدرس، این ویژگی را فعال کنید. از آنجا، یک نوار کناری با ChatGPT از سمت چپ بیرون می‌آید و خلاصه‌ای منظم و گلوله‌ای از مقاله یا صفحه وبی که در حال مشاهده آن هستید ایجاد می‌کند.

منبع
gizmochinatheverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا