نرم افزار و اینترنت

گوگل از Gemini Live رونمایی کرد: با هوش مصنوعی چت طبیعی داشته باشید

در حالی که گوگل و OpenAI در طول یک سال گذشته برای کسب مقام هوش مصنوعی رقابت می‌کردند، ظاهراً ما از ایده صحبت کردن با دستیاران مجازی دور شده‌ایم. محصولات هوش مصنوعی مولد معمولاً با ورودی‌های متنی راه‌اندازی می‌شوند و فقط بعداً توانایی جستجوی تصاویر و دستورات صوتی اولیه را اضافه می‌کنند.

در Google I/O امروز، این شرکت Gemini Live (یک تجربه موبایلی جدید برای مکالمات طبیعی با هوش مصنوعی) را به نمایش گذاشت. گوگل چند مورد استفاده بالقوه را ارائه کرد. می‌توانید با جمینی لایو مکالمه‌ای داشته باشید تا برای مصاحبه شغلی آماده شوید، جایی که به طور بالقوه می‌تواند سؤالات مرتبط با موقعیت‌های شغلی را از شما بپرسد.

همچنین اگر می‌خواهید درباره یک سخنرانی تحقیق کنید، می‌تواند به شما نکات سخنرانی عمومی بدهد. چیزی که Gemini Live را منحصربه‌فرد می‌کند این است که می‌توانید با سرعت خود صحبت کنید یا حتی اگر بخواهید پاسخ‌های آن را قطع کنید. در حالت ایده‌آل، این باید بیشتر شبیه مکالمه با یک فرد باشد، به جای اینکه فقط دستورات دستیار هوشمند یا پرس و جوهای هوش مصنوعی را بیان کند. Gemini Live در چند ماه آینده برای مشترکین Gemini Advanced در دسترس خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا