لنوو از لپ‌تاپ های گیمینگ مجهز به پردازنده نسل نهم اینتل رونمایی کرد.

لنوو به تازگی از دو لپ تاپ جدید مخصوص بازی معرفی کرده که همگی مدل های بروزرسانی شده سری Legion بوده و تمامی آنها با پردازنده های نسل نهمی اینتل Core i7 کار می کند.

نخستین مدل که لپ تاپ IdeaPad L340 بوده که کمی قیمت آن نسبت به سایر مدل های گیمینگ لپ تاپ لنوو پایین تر است. این لپ تاپ دارای نور آبی بوده و گزینه ای برای تغییر حالت بین Gaming و Quiet است. همچنین این لپ تاپ دارای کارت گرافیک GeForce GTX 1650 انویدیا و قالبیت Dolby Audio بوده، در حالیکه حافظه Intel Optane یک عنوان یک گزینه در دسترس است. لپ تاپ L340 از اواخر اردیبهشت در دو مدل ۱۵ و ۱۷ اینچی با قیمت های ۸۷۰ و ۹۲۰ دلار در دسترس کاربران قرار می گیرد.

مدل بعدی لپ تاپ گیمینگ Y7000 است. این لپ تاپ دارای صفحه نمایش ۱۵ اینچی فول اچ‌دی از نوع IPS بوده و نرخ بازسازی تصویر ۱۴۴ هرتز و حداکثر روشنایی ۳۰۰ نیت را ارائه می کند. همچنین این مدل در دو مدل با کارت گرافیک RTX 2060 یا GTX 1660 Ti عرضه می شود. بدنه این دستگاه از جنس آلمینیوم ساخته شده است. این لپ تاپ ۱۵ اینچی اواخر ماه مه از ۱۲۰۰ دلار شروع خواهد شد.

لپ تاپ Y540 که هنوز به فروش نرسیده، با همان کارت گرافیک در دسترس قرار می گیرد. مدل ۱۵ اینچی لپ تاپ با کارت گرافیک انویدیا GTX 1660 Ti به قیمت ۱۲۱۰ دلار عرضه می شود. مدل ۱۷ اینچی Y540 نیز همان کارت گرافیک بوده با برچسب قیمتی ۱۲۷۰ دلار از ماه ژوئن راهی بازار می شود.

در عین حال، Y740 با مدل های ۱۵ اینچ و ۱۷ اینچ می تواند کمی بهتر از بقیه باشد، زیرا هر دو سازگار با GPU های RTX 2080 Max-Q یا GTX 1660 Ti هستند. این مدل ها اواخر ماه آینده عرضه خواهند شد، دارای قیمت ۱۶۱۰ برای مدل ۱۵ اینچی و ۱۶۷۰ دلار برای مدل ۱۷ اینچی هستند.