گجت

مایکروسافت هدست هولولنز 2 را با قیمت 3500 دلار عرضه کرد

مایکروسافت امروز از عرضه نسل دوم هدست واقعیت مجازی هولولنز 2 با قیمتی معادل 3500 دلار خبر داد. همانطور که می دانید این شرکت اوایل سال جاری هولولنز 2 را معرفی کرد. این مدل نسبت به نسل قبلی که در سال ۲۰۱۶ عرضه شده از میدان دید وسیع‌تر و فرمان‌های حرکتی پیچیده‌تری پشتیبانی می‌کند.

کاربران کشورهای آمریکا، آلمان، فرانسه، ایرلند، نیوزیلند، استرالیا و بریتانیا هم اکنون می توانند هدست هولولنز 2 را خریداری کنند. مایکروسافت در طراحی این مدل جدید موفق شده وزن آن را بهتر از گذشته مدیریت کند و پیدا کردن زاویه دید مناسب به کار ساده‌تری بدل شده است. در این بین باید خاطرنشان کنیم میدان دید از ۳۴ درجه به ۵۲ درجه رسیده است.

در ضمن نباید پیشرفته شدن فرمان‌های حرکتی را از قلم بیندازیم. به‌عنوان مثال حالا کارهایی مانند حرکت دادن اشیاء یا نمایش دادن منوها به کار بسیار ساده‌تری بدل شده است. از چنین مشخصه‌ای می‌توان برای کارهای مختلفی استفاده کرد و این محصول را به گجت کاربردی‌تر تبدیل کرده است.

مایکروسافت برای نسل نخست هولولنز نمونه‌های اولیه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های هنری را عرضه کرد ولی نسل دوم آن برای صنایع-به‌خصوص افراد شاغل در کارخانه‌ها- توسعه یافته است. در هر صورت این گجت برای کاربران معمولی عرضه نشده و قرار نیست چنین افرادی از آن استفاده کنند. مایکروسافت همچنین مشغول توسعه مدل خاصی از این هدست برای ارتش آمریکا است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن