نرم افزار

امکان اشتراک‌گذاری صفحه در تماس های ویدیویی فیسبوک مسنجر فراهم شد

فیس بوک، اخیرا امکان جدیدی را به اپلیکیشن مسنجر اضافه کرده است که قابلیت به اشتراک‌گذاری صفحه در پیام‌رسان فیس بوک است. در حال حاضر در اپلیکیشن اندروید و iOS پیام‌رسان فیس بوک می‌توانید تماس ویدیویی برقرار کنید و صفحه گوشی خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. استفاده از این قابلیت هم در تماس‌های فرد به فرد و هم در تماس‌های گروهی امکان‌پذیر است.

در پیام‌رسان فیس بوک می‌توان از دو روش تماس ویدیویی برقرار کرد؛ یا به‌صورت مستقیم با چند نفر از دوستان خود تماس بگیرید و یا از قابلیت Room استفاده کنید. به اشتراک‌گذری صفحه در تماس‌های ویدیویی حداکثر 8 نفره به روش اول و در تماس‌های ویدیویی حداکثر 16 نفره به روش دوم امکان‌پذیر است.  فیس بوک می‌گوید این قابلیت با این هدف ایجاد شده است که کاربران فیس بوک حتی زمانی که از اعضای خانواده و دوستان خود به‌صورت فیزیکی دور هستند، با آن‌ها احساس نزدیکی کنند.

لازم به ذکر است که این قابلیت در تماس‌های ویدیویی 16 نفره در نسخه تحت وب پیام‌رسان فیس بوک نیز فعال است. این شرکت قصد دارد تعداد افراد گروه را به 50 نفر برساند و قابلیت‌های دیگری مانند اینکه چه افرادی در گروه بتوانند صفحه خود را به اشتراک بگذارند را به اپلیکیشن خود اضافه کند.

منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا