نرم افزار و اینترنت

آپدیت جدید تلگرام: از بازنشر استوری تا تغییر رنگ پروفایل

یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان محبوب، رقیب واتس‌اپ، تلگرام، در بسیاری از زمینه‌ها نسبت به رقبای خود جلوتر است و به نظر می رسد تلگرام می خواهد به ارائه ویژگی های جدید ادامه دهد تا تجربه استفاده از اپلیکیشن را برای کاربرانش بهتر کند. در حال حاضر، تلگرام به‌روزرسانی جدیدی را ارائه می‌کند که مجموعه‌ای از خوبی‌ها را برای اپلیکیشن به ارمغان می‌آورد.

با به‌روزرسانی جدید، تلگرام این قابلیت را به شما اضافه کرده که به شما امکان می‌دهد استوری‌هایی را که در فید شما نشان داده می‌شوند، دوباره ارسال کنید. علاوه بر این، حتی می‌توانید یک پیام ویدیویی روی آن‌ها ضبط کنید، که از نوع تیک تاک است. پس از باز کردن قفل استوری تلگرام برای کاربران رایگان، ویژگی جدید که به کاربران امکان ارسال مجدد استوری ها را می دهد، به روز رسانی قابل توجهی است و این ویژگی را مفیدتر می کند.

می‌توانید استوری‌ها را از دوستانتان یا کانال‌هایی که دنبال می‌کنید بازنشر کنید. وقتی دوباره پست می‌کنید، می‌توانید متن، ایموجی و حتی نقاشی‌های سفارشی اضافه کنید تا آن را منحصربه‌فرد کنید. برای کاربران پریمیوم، در آپدیت جدید، تلگرام به آنها اجازه می دهد رنگ پس زمینه صفحه پروفایل را تغییر دهند. انجام این کار بر پس زمینه جعبه پیام نیز تأثیر می گذارد. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند تم پس زمینه هر چت را به صورت جداگانه تغییر دهند.

اگر کاربر رایگانی هستید، پس خبر خوبی وجود دارد که تبدیل صدا به متن دیگر یک ویژگی پریمیوم نیست. می‌توانید یک استوری را مشاهده کنید، در کانال‌ها با استفاده از ایموجی‌های سفارشی، کدهای برجسته و موارد دیگر واکنش نشان دهید. توانایی واکنش با ایموجی‌های سفارشی، به هر کانال حس شخصی اضافه می‌کند. علاوه بر این، هنگامی که یک کانال را دنبال می کنید، لیستی از کانال هایی را که باید دنبال کنید نیز مشاهده خواهید کرد. نسخه اندروید اپلیکیشن تلگرام به زودی آپدیت می شود.

منبع
sammobile
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا