نرم افزار و اینترنت

اپل iOS 18 Developer Beta 3 را برای آیفون های سازگار منتشر کرد

دو هفته از عرضه آخرین نسخه بتای iOS 18 می‌گذرد و اپل سومین نسخه بتای توسعه‌دهندگان iOS 18 را برای آزمایش در اختیار کاربران قرار داده است. اپل همچنین یادداشت‌های انتشار برای iOS 18 بتای 3 را منتشر ساخته که جزئیاتی درباره رفع باگ‌ها و تغییرات افزوده شده به آپدیت را فراهم می‌کند.

اگر علاقمند هستید، می‌توانید جدیدترین نسخه بتا را بر روی مدل‌های پشتیبانی شده آیفون خود دانلود کنید تا نمایشی از برنامه‌ها و ویژگی‌های جدید را تجربه کنید. قبل از نصب این نسخه، اطمینان حاصل کنید که در برنامه بتا یا برنامه بتای توسعه‌دهندگان ثبت‌نام کرده‌اید. برای دریافت از بخش Settings > General > Software Update روی Beta Updates فشار دهید و “iOS 18 Developer Beta” را از لیست انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که به‌روزرسانی‌های بتای توسعه‌دهنده در درجه اول برای توسعه‌دهندگان در نظر گرفته شده، بنابراین ممکن است باگ و عواقب غیرمنتظره‌ای داشته باشد. از این رو، توصیه می شود قبل از نصب، با احتیاط عمل کنید و از تمام داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. اپل پیش‌نمایش به‌روزرسانی iOS 18 را در رویداد اصلی WWDC در اوایل سال جاری انجام داد. تاکنون، غول کوپرتینویی چندین ویژگی جدید را که قبلاً در مورد آنها صحبت شده بود، به عنوان بخشی از دو نسخه بتای توسعه‌دهندگان عرضه کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا