کنسول و بازی

بزودی نقشه Erangel بازی PUBG بازسازی خواهد شد

تیم توستعه‌دهنده عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds اعلام کرد که نقشه Erangel بازی را با افزایش ساختمان‌ها در راستای افزایش تعداد لوت‌ها و کاهش زمان دسترسی به آنها ریمستر خواهد کرد.

به نظر می‌رسد شرکت PUBG Corp با همکاری شرکت «بلوهول» در نظر دارد که تغییرات عمده و زیادی در بازی محبوب پابجی اعمال کند تا این عنوان را دوباره به روزها و دوران اوج خود بازگرداند. در همین رابطه، چندی پیش برخی از بازیکنان در هنگام تجربه بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در سرورهای آزمایشی، متوجه اعمال تغییراتی در نقشه Erangel شدند که بر اساس تصاویر منتشر شده، ظاهرا سازندگان به منظور ارتقای هر چه بیشتر پابجی، موقعیت تعدادی از ساختمان‌ها را تغییر داده و برخی طراحی‌های هنری بازی در این نقشه نیز دستخوش تغییراتی شده است.

پیش از این اطلاعیه در ابتدا پستی در وبسایت Reddit منتشر شده بود که تصویر جدیدی از نقشه کلاسیک Erangel را نشان می‌داد؛ این پست با مقایسه تصویر نقشه قبلی و نقشه جدید، افزایش تعداد ساختمان های بازی را به خوبی نشان می‌داد. بعد از انتشار این پست PUBG Corporation با بیان کردن این موضوع که تصاویر منتشر‌ شده اغلب دربرگیرنده تغییرات نهایی نیستند خبر ریمستر نقشه بازی را این گونه اعلام کرد:

همانطور که احتمالا تا الان با لو رفتن عکس نقشه بازی فهمیده‌اید، ما به دنبال ایجاد تعادلی در تعداد لوت‌ها و بهبود نقشه بازی هستیم. Erangel اولین نقشه‌ای خواهد بود که ریمستر می‌شود و ما به طور آزمایشی این تغییرات را بر روی آن انجام خواهیم داد.

در ماه نوامبر سال 2018، تسوک جانگ، مدیر اجرایی PUBG Corp. با انتشار پستی، اطلاعاتی از برنامه این شرکت برای بازی PUBG در سال 2019 را منتشر کرده بود که چیزی شبیه بازسازی نقشه ها خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا