آموزش

آموزش نحوه تبدیل فایل های PDF به پاورپوینت

شاید برای شما هم پیش آمده که قصد داشتید یک فایل PDF را به فایلی با فرمت پاورپوینت تبدیل کنید. در این مطلب به شما نحوه تبدیل فایل PDF به پاورپوینت را آموزش خواهیم داد.

همانطور که از فرمت‌های مختلف فایل‌های مربوطه آگاهی و اطلاع دارید، فایل‌هایی که با فرمت PDF ساخته و ذخیره سازی شده‌اند، به بسیاری از قابلیت ها نظیر ویرایش، حذف و دسترسی به محتوای آنها مجهز نیستند که این امر برای بسیاری از کاربرانی که با محتوای آن کار داشته و می‌خواهند به ویرایش آن بپردازند، بسیار سخت، دشوار و آزاردهنده خواهد بود و ادامه کار را برای آنها ناممکن می‌کند.

بنابراین لازم است که در بسیاری از مواقع، این فایل‌ها را با استفاده از ترفند، وب سایت و نرم افزارهای مختلفی تبدیل کرده و به کارهای موردنظر خود بپردازند. همچنین بسیاری از دانشجویان و کارمندان برای ارائه های کلاسی یا شغلی خود در دانشگاه و محل کار نیاز دارند که فایل های با فرمت پی دی اف را تبدیل به پاورپوینت کنند.

برای این کار تنها کافیست که فایل مورد نظر خود را از طریق نرم افزار Adobe Acrobat باز کرده و سپس در پنل سمت راست بر روی ابزار Export PDF کلیک کنید.

در این قسمت گزینه Microsoft PowerPoint را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Export کلیک کنید.

به عنوان آخرین مرحله ، برای حفظ و نگهداری فایل جدید بر روی Save as new file کلیک کنید تا در پوشه های شخصی رایانه شما ذخیره سازی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا